אודם 14, פתח תקווה

052-9095430

זמינות מקסימלית

משרד: 077-3011521

מייל: dana@zd-law.co.il

תפריט
תפריט

שתית, נהגת, נתפסת? אפשר לצאת מזה!

עבירת השכרות נחשבת לאחת העבירות החמורות בדיני התעבורה. ובתי המשפט נוטים לחייב בגינה עונש מינימום של שנתיים פסילת רשיון, וכן מבחן תיאוריה ומבחן מעשי (טסט) חדשים, 10 נקודות לחובת הנהג ושלא נזכיר מקרים בהם הענישה גוררת אחריה גם הפניית הנהג לבדיקה רפואית על ידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (המרב"ד).

שתית, נהגת, נתפסת? אפשר לצאת מזה!

איך בכל זאת , מזוכים נהגים מעבירת הנהיגה בשכרות?

על ידי ייצוג משפטי נכון, ניתן למצוא לא מעט נהגים, כי עולה ספק רב, באשר לשאלה, האם באמת ענו על הגדרת נהיגה בשכרות בחוק, ועל כן לא יהיה הוגן להרשיעם בעבירה כה חמורה זו ובמתן עונש כה חמור. חשוב לציין, כי אנו כמשרד אשר מטפל בהמון תיקי נהיגה שכרות, בהחלט לא מעודדים שתייה ונהיגה. אולם אם קרה, ונתפסת – חשוב להוועץ עם גורם מקצועי טרם הגעה לבית המשפט.

קראו בהרחבה את חוק נהיגה בשכרות.

עורך דין תעבורה – דנה דוד, משרד עורכי דין 

עו"ד דנה דוד

עו"ד דנה דוד

לעו"ד דוד נסיון עשיר בייצוג נאשמים בתחום התעבורה בעבירות כגון נהיגה בשכרות, נהיגה בפסילה, המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, עבירות הפקרה, אי השארת פרטים, אור אדום ועוד.

רוצה להגיב?

יצירת קשר

עו"ד דנה דוד

עו"ד דנה דוד יוצאת פרקליטות המדינה וחברה בועדת התעבורה הארצית של לשכת עורכי הדין בישראל. כמו כן, עו"ד דנה דוד משמשת כיושבת ראש הועדה למכון רפואי בלשכת עורכי הדין בישראל, ובוחנת תאונות דרכים במקצועה.

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

מאמרים נוספים מהבלוג שלנו

עונש נהיגה בשכרות
בלוג
דנה דוד

עונש נהיגה בשכרות

כותבת ועורכת המאמר:  עו"ד דנה דוד – מתמחה בדיני התעבורה רבים מלקוחותיי, אשר מוגש נגדם כתב אישום בגין נהיגה בשכרות, שואלים אותי בפחד מה יהיה

קרא עוד »
שלילת רישיון
בלוג
דנה דוד

נהג צעיר נהיגה בשכרות

כותבת ועורכת המאמר: עו"ד דנה דוד – מתמחה בדיני התעבורה נהיגה בשכרות נחשבת לעבירה ברף הגבוה במתחם העבירות. על כן, קבע המחוקק כי היא תטמון

קרא עוד »
Call Now Button077-3011521
שינוי גודל גופנים
ניגודיות